Žemės ūkio technikos remontas

 

Žemės ūkio technika kuo toliau tuo vis labiau tobulėja, tampa modernesnė ir kokybiškesnė. Deja, kad ir kokia kokybiška ir patvari ji bebūtų, problemų ne visada pavyksta išvengti. Ištikus tokiai situacijai galime padėti mes! Jums bus suteiktas aukščiausios kokybės žemės ūkio technikos remontas.

 

Mūsų specializacija, kurioje sėkmingai dirbame jau ilgą laiką, yra metalo gaminių gamyba bei apdirbimas. Sulūžusią ar nusidėvėjusią žemės ūkio technikos detalę mes atrestauruojame, o jeigu to padarytu jau neįmanoma, pagaminame identišką jos kopiją. Galime pagaminti kopiją pagal Jūsų pateiktus brėžinius arba pagal pačią detalę. Ją pagaminsime iš Jūsų pasirinkto metalo. Čia sutvarkomos bei gaminamos įvairios metalinės traktorių, kombainų bei kitos žemės ūkio technikos dalys. Metalo apdirbimas yra gan sudėtingas procesas, reikalaujantis specifinių žinių bei specialių įrenginių, tad šį darbą geriausia patikėti savo srities profesionalams!

 

Ruošti žemės ūkio techniką patariama dar rudenį ar žiemą, kai ji stovi nenaudojama ir be skubėjimo gali būti kruopščiai sutvarkoma ir paruošiama ateinančiam sezonui. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo netikėtų gedimų ir pačiame darbymečio įkarštyje. Ištikus tokiai situacijai, mes stengiamės kuo operatyviau atrestauruoti arba pagaminti naują detalę, kad ūkio darbai ilgam nesustotų ir kuo greičiau galėtumėte juos pratęsti.

 

Jeigu Jums reikalingas traktorių remontas, kombainų ar kitos žemės ūkio technikos remontas Kauno rajone, kreipkitės į mus! Patyrę ir savo darbą puikiai išmanantys mūsų meistrai pasiruošę Jums padėti!