Statybinės technikos remontas

 

Statybos yra atsakingas, dažnai įtemptas ir gan greito tempo reikalaujantis darbas. Tam, kad darbai vyktų sklandžiai, vienas iš svarbių faktorių yra nepriekaištingas statybinės technikos veikimas. Tad, jeigu problemų nepavyko išvengti ir Jums reikalingas statybinės technikos remontas, kreipkitės į mus!

 

Mes jau ilgą laiką teikiame metalo gaminių gamybos, apdirbimo paslaugas, ir viena iš jų yra įvairios statybinės technikos detalių atrestauravimas bei gamyba. Čia atliekamas buldozerių, ekskavatorių, keltuvų, betonvežių bei kitos statybos technikos remontas. Jeigu įmanoma, sulūžusią ar nusidėvėjusią detalę mes atrestauruojame, o jei ne, pagaminame tikslią jos kopiją. Pagaminti detalės kopiją galime pagal pateiktus brėžinius arba pagal pačią detalę.

 

Mūsų profesionalūs meistrai, naudodami specialius įrenginius, darbus atliks kokybiškai ir preciziškai. Turėdami ilgametę patirtį, galime garantuoti aukščiausią atliktų darbų kokybę. Taip pat atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir stengiamės rasti geriausią sprendimą. Dirbame operatyviai ir darbus atliekame sutartu laiku.

 

Jeigu Jums reikalingas statybinės technikos remontas Kauno rajone, patikėkite tai mums ir mes išspręsime Jūsų problemą!